نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران

محاسبه هزینه اتوبار در تهران به عوامل زیادی در رابطه با اثایه منزل و منزل سابق و جدید شما و همچنین خدمات ما دارد. در ادامه به توضیح عوامل تاثیرگذار بر روی نرخ اتوبار در تهران میپردازیم.

 

نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران

 

تعداد طبقات آپارتمان در نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران

تاثیرگذارترین عامل روی نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران آپارتمان شماست؛ چه آپارتمانی که اکنون در آن ساکن هستید و چه آپارتمانی که قرار است در آن سکونت کنید. تعداد طبقات هر کدام و اینکه حمل بار باید از طبقه چندم در آپارتمان فعلی و به طبقه چندم در آپارتمان جدید انجام شود بسیار مهم است.

 

میزان اثاثیه منزل در نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران

در نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران حجم اثاثیه منزل شما نیز مهم است. مطمئنا هزینه اتوبار در تهران زمانی که اثاثیه منزل شما کم باشد و با یک بار بارگیری و حمل بار در تهران به اتمام برسد نسبت به زمانی که اثاثیه فراوان است و نیاز به دو بار بارگیری داشته باشد، بسیار کمتر خواهد بود.

 

تعداد کارکنان در نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران

برای نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران تعداد کارکنان نیز دارای اهمیت است. شما میتوانید هر تعداد که مایل باشید کارگر برای بارگیری و تخلیه بار تقاضا کنید. به طبع با بیشتر بودن تعداد کارگر هزینه اتوبار در تهران بیشتر و سرعت حمل بار نیز بیشتر میشود.

 

بسته بندی در نحوه محاسبه هزینه اتوبار

بسته بندی اثاثیه یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی نحوه محاسبه هزینه اتوبار در تهران است. ما اصولی ترین روش بسته بندی را برای اثاثیه شما در نظر میگیریم که از وارد شدن کوچکترین صدمه و آسیبی به اثاثیه شما جلوگیری کنیم. شما میتوانید بسته بندی ساده تر با هزینه کمتری را انتخاب کنید.

 

اثاثیه سنگین در نحوه محاسبه هزینه اتوبار

اثاثیه سنگین منزل شما نیز در نحوه محاسبه هزینه اتوبار تاثیر دارد. حمل وسایل سنگینی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، میز ناهارخوری، کتابخانه، بوفه و ... جداگانه محاسبه شده و طبیعتا کرایه اتوبار را افزایش میدهد.

 

ماشین باربری در نحوه محاسبه هزینه اتوبار

در نحوه محاسبه هزینه اتوبار نوع ماشین باربری حائز اهمیت است. وانت، نیسانو تنواع کامیون ماشین های باربری هستند که استفاده از هر کدام از آنها برای حمل بار هزینه ی متفاوتی دارد.

 

 

تمام عوامل تاثیرگذار بر روی نحوه محاسبه هزینه اتوبار قبل از اقدام به اسباب کشی در منزل شما مشاهده میشود و هزینه اتوبار به صورت توافقی و کاملا عادلانه که هم مورد رضایت شما و هم ما باشد، بررسی و برآورد میگردد و در قراردادی که به امضای هر دو طرف میرسد ثبت میشود. پس با خیال راحت اسباب کشی خود را به ما بسپارید و اتوبار ارزان را با ما تجربه کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/22

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر